Styropian elewacyjny grafitowy EPS FASSADA PREMIUM REFLEX | Austrotherm


61,15 zł

(203,84 zł m3)

Brutto

Szare płyty styropianowe o bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych powleczone ultranowoczesną powłoką ochronną. Specjalnie opracowana formuła powłoki ułatwia montaż i zapewnia dobrą przyczepność kolejnych warstw systemu. Polecany jest do izolacji budynków energooszczędnych i pasywnych oraz miejsc, gdzie należy użyć cieńszej warstwy ocieplenia.

Grubość styropianu
Obecnie brak na stanie

Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM REFLEX to zdecydowanie jest styropian na miarę naszych czasów i w pełni dostosowany do pasywnych domów, z jakimi coraz częściej się dzisiaj spotykamy.

Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM REFLEX to szare płyty styropianowe o naprawdę wysokich właściwościach termoizolacyjnych.

Kiedy są one szczególnie polecane? Na pewno w momencie, kiedy mamy do czynienia z izolacją budynków energooszczędnych oraz miejsc pasywnych, czyli takich, które zasadniczo same się mają ogrzewać.

Warto jeszcze podkreślić, że w tych płytach zainwestowano w jedną, dość szczególną innowację. Chodzi tu mianowicie o to, że jedną z płaszczyzn czołowych płyty pokryto specjalną powłoką refleksyjną, dzięki czemu oddziaływanie promieni słonecznych na płyty zmniejsza się.

Z kwestii parametrów czysto technicznych warto tu podkreślić, że krawędzie proste płyt mają od 80 do 200 mm, zaś szerokość i długość wynoszą odpowiednio 500 i 1000 mm.

Generalnie jest to produkt zachwalany przez bardzo dużą ilość klientów. Warto wypróbować jego właściwości.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Grafitowy

16 innych produktów w tej samej kategorii